adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: Owczarek niemiecki,duży,dwubarwne podpalane, adopcja zwierząt
Dodano: 04/12/2018, woj. małopolskie
Rasa: Owczarek niemiecki
Rozmiar: duży
Umaszczenie: dwubarwne podpalane
Grzeczny piesek w typie owczarka

Buster to bardzo miły, grzeczny, przyjazny piesek w typie owczarka niemieckiego.

Psiak jest w wieku około 8-9 lat, potrzebuje dobrego opiekuna, który zapewni mu ruch i spacery.

Busterek trafił do nas zaniedbany. Teraz jest piękny, odkarmiony, zadbany.

To psiak starszy; potrzebuje odpowiedzialnego, świadomego potrzeb owczarka towarzysza, który da Busterkowi dom i otoczy go troską.

Busterek jest sporej wielkości, waży około 35 kg. Nadchodzi zima, trudny czas dla starszych piesków w schronisku. Mamy nadzieję, że Busterek nie będzie musiał długo czekać na swój dom i tę zimę spędzi w cieple, w prawdziwym domu.

Busterek może zamieszkać ze starszymi dziećmi. Może także mieć za towarzysza drugiego psa. Nie pozwoli się zdominować, ale sam nie wszczyna awantur i jest przyjazny. W schronisku dogaduje się z innymi pieskami.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Busterka. To grzeczny psiak w typie owczarka o niesamowitym psim spojrzeniu, który zasługuje na prawdziwy dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl