adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,jednolite czekoladowe, adopcja zwierząt
Dodano: 11/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite czekoladowe
Psiak o niesamowitych oczach
Kropek to nieduży (około 10 kg), spokojny i grzeczny, bardzo posłuszny, przemiły psiak,

Piesek trafił do nas po wypadku komunikacyjnym. Kulał na łapkę, ale obecnie czuje się dobrze i nic mu już nie dolega. Na szczęście dla Kropka obrażenia okazały się niegroźne.

Piesek ma niesamowite, miodowe oczka. Spojrzenie wręcz przenikające, piękne, W połączeniu z niecodziennym kolorem umaszczenia (srebrno-szarym) i ujmującymi, załamanymi uszkami, jest pieskiem o bardzo oryginalnym wyglądzie,

Kropek ma króciutką, miękką, miłą w dotyku sierść. Jest wspaniały i wyjątkowy.

Piesio potrafi chodzić na smyczy choć na spacerach jest na razie nieco nieśmiały. Lubi przytulanie, głaskanie i noszenie na rękach. To piękny, wspaniały piesek.

Kropek ma około 9 miesięcy, Nie będzie już większy niż obecnie. Piesio na razie trochę boi się i stroni od innych psów, ale potrzebuje jedynie czasu na adaptację.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Kropka. Taki dom, który otoczy go opieką i nie pozwoli by ten piękny piesio błąkał się po ulicach w poszukiwaniu jedzenia i opiekuna.

Piesek otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl