adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,jednolite czekoladowe, adopcja zwierząt
Dodano: 10/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite czekoladowe
Malutka brązowa suczka szuka domu
Raca to maleńka, spokojna, bardzo miła, choć odrobinkę nieśmiała suczka.

Sunia trafiła do nas w wyniku interwencji, była źle traktowana, ale mimo to uwielbia ludzi i jest w stosunku do ludzi niesamowicie przyjazna.

Raca jest niewielkich rozmiarów, waży około 4 kg, to jej właściwa masa ciała. Suczka ma około 1-1,5 roku, jest kochana, urocza, energiczna. Na początku może się nieco bać ale gdy poczuje, że nic jej nie grozi staje się prawdziwą przylepą i typowo "narączkową przytulanką"

Suczka była trzymana na łańcuchu, ale to już przeszłość. Teraz czas na dobry, kochający, troskliwy - PRAWDZIWY dom.

Suczka potrafi chodzić na smyczy choć jest troszkę nieśmiała i woli noszenie na rękach :).

Jest doprawdy słodka. Ma stojące uszka i bystry wzrok, uwielbia inne zwierzaki, dogada się z drugim pieskiem, bardzo lubi towarzystwo psów.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Racy. Ta malutka brązowa suczka szuka domu na zawsze, ale takiego prawdziwego, pełnego miłości.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl