adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,jednolite czarne, adopcja zwierząt
Dodano: 10/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite czarne
Malutka czarna suczka szuka domu
Proca to maleńka, spokojna, bardzo miła, choć troszkę nieśmiała suczka.

Sunia trafiła do nas w wyniku interwencji, była źle traktowana, ale mimo to uwielbia ludzi i jest w stosunku do ludzi niesamowicie przyjazna.

Proca jest niewielkich rozmiarów, waży około 5 kg, to jej właściwa masa ciała. Suczka ma około 1 roku, jest kochana, urocza.

Suczka była trzymana na łańcuchu, ale to już przeszłość. Teraz czas na dobry, kochający, troskliwy dom.

Sunieczka potrafi chodzić na smyczy, jest doprawdy słodka. Ma stojące uszka, które zaginają się na koniuszkach. Procusię można nosić na rękach, przytulać. Po prostu tylko ją uwielbiać :).

Bardzo prosimy o dobry dom dla Procy. Ta malutka czarna suczka szuka domu na zawsze, ale takiego prawdziwego, pełnego miłości.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl