adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),duży,dwubarwne podpalane, adopcja zwierząt
Dodano: 10/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: duży
Umaszczenie: dwubarwne podpalane
Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA DUŻEGO PSA.
Wiek: około 1 roku
WIESIO to duży, sięgający za kolano pies.
Trafił do schroniska skrajnie wyczerpany, zagłodzony, ze sterczącymi żebrami. Już doszedł do formy, powoli przybiera na wadze i czeka na swoja szansę.
Może nie jest zbyt fotogeniczny, ale za to bardzo kochany.
Kiedy podchodzi się do jego kojca kładzie uszy po sobie a ogon mało nie urwie się ze szczęścia, cieszy się całym sobą. Jest psiakiem pełnym pozytywnej energii, łagodnym, aktywnym i towarzyskim.
Kocha spacery i zabawę. Chodzi na smyczy. Na spacerze początkowo nieco podekscytowany, bardzo szybko się uspokaja i ładnie idzie na smyczy. Spacer z nim to czysta przyjemność.
Żal go zostawiać po spacerze w kojcu i spojrzeć w jego smutne wtedy oczy, patrzy tak jakby pytał: to nie zabierasz mnie na zawsze? Ale wrócisz jeszcze i pójdziemy na spacer?
Czy ktoś pokocha Wiesia? On oprócz tego, że jest cudowny z charakteru to w domu jeszcze wypięknieje, nabierze masy, żeberka już nie będą przebijać się przez skórę, sierść zacznie błyszczeć a oczy zapłoną wierną psią miłością. Stanie się piękny dzięki Twojej miłości i trosce.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 534667299
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl