adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,jednolite płowe, adopcja zwierząt
Dodano: 08/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite płowe
Nieduży spokojny rudy piesek
Kelwin to nieduży, spokojny psiak o łagodnym usposobieniu. Trafił do nas niedawno, niestety nikt go nie szuka.

Piesek dogaduje się z innymi czworonogami, jest miłym pieskiem. Nie jest szczególnie hałaśliwy, jest uroczym, puchatym pieskiem.

Kelwin ma miękką, gęstą okrywę włosową, jest w dobrej kondycji, zadbany. W Kelwinka można wtulać się bez końca.

Prosimy o dobry dom dla Kelwinka. To nieduży (12 kg), spokojny rudy piesek do adopcji. Piesio ma około 5-6 lat. Może i już jego pierwsza młodość za nim, ale nadal jest radosnym, pełnym ciepła i pozytywnej psiej energii pieskiem.

Przy swoim niewielkim wzroście jeszcze długie lata życia przed nim. Zależy nam, by nie były to lata spędzone za schroniskowymi kratami.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl