adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,trójbarwne, adopcja zwierząt
Dodano: 08/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: trójbarwne
Przestraszony duży piesek
Lejlo to na razie nieufny, wycofany, przestraszony pies. Trafił do nas kilka tygodni temu, na razie jest bardzo ostrożny w kontakcie z człowiekiem.

Boi się ludzi, powarkuje ze strachu lub chowa się w budzie, ale nie zrobi krzywdy. W każdej konfrontacji z człowiekiem wycofuje się.

Psiak jest przyjazny w kontakcie z innymi pieskami, nikomu nie zrobi krzywdy.

Lejlo to psiak dorosły, dojrzały, ale wciąż młody, ma około 4 lat, całe życie przed nim.

Piesek jest dość sporej wielkości, waży 27-28 kg. Jest w dobrej formie, Piesek na razie nie potrafi chodzić na smyczy, ale będziemy nad nim pracować.

Dla Lejlo szukamy odpowiedzialnego opiekuna, który poświęci mu czas na adaptację i nie będzie z nim działać "na siłę". Na pewno Lejlo będzie jeszcze wspaniałym i wesołym psem, potrzebuje jedynie szansy i prawdziwego domu. Prosimy o szansę. Lejlo to przestraszony duży piesek, ale wierzymy, że znajdzie dobry dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za kilka dni zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl