adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,łaciate, adopcja zwierząt
Dodano: 11/07/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: łaciate
Wesoły piesek w typie amstaffa do adopcji
Przedstawiamy Ponusia - wesołego, radosnego, energicznego pieska w typie amstaffa, który niedawno trafił do naszego schroniska.
Ponuś to przemiły, bardzo wesoły, radosny i energiczny piesek, którego jedno z rodziców z pewnością było w typie amstaffa i psiak odziedziczył cechy rodziców. Ponuś jest silny, dobrze umięśniony, skoczny, wesoły. Uwielbia spacery, zabawę, bieganie z opiekunami i za zabawkami. To psiak typowo rodzinny. Lubi dzieci, świetnie dogaduje się z wszystkimi ludźmi, Ponuś jest wpatrzony w człowieka.
Psiak potrafi chodzić na smyczy choć na początku odrobinę się ekscytuje, uwielbia spacery. W schronisku ma ograniczoną możliwość ruchu, ale przy regularnej zabawie na pewno nie będzie sprawiał problemów.
Pongo nadaje się do rodziny z dziećmi, ale wymaga konsekwentnego prowadzenia. To młody psiak, szkolenie z pewnością zaowocuje posiadaniem fantastycznego i pięknego pieska.
Ponuś jest młodziutki, ma około 1-1,5 roku, waży około 17-18 kg. Ma śliczne, dwubarwne, łaciate umaszczenie. Jeśli nabierze jeszcze masy mięśniowej może ważyć około 20 kg.
Prosimy o szansę i adopcję tego wesołego pieska w typie amstaffa.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl