adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,jednolite czarne, adopcja zwierząt
Dodano: 10/07/2018, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: jednolite czarne
Spokojny, cichy piesek do adopcji
Przedstawiamy Cedrusia - kochanego pieska, który od niedawna przebywa w naszym schronisku. Cedruś to spokojny, cichy piesek do adopcji, który zupełnie nie odnajduje się w schronisku. Cedruś jest bardzo przyjaznym psem o łagodnym usposobieniu. To chodząca psia łagodność. Nikogo nie skrzywdzi, nie ugryzie. Cedruś bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać tak z drugim pieskiem jak i suczką. Na pewno będzie genialnym towarzyszem całej rodziny, nie tylko tej czworonożnej.

Cedruś bardzo dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest bardzo łagodny. Cedruś ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się na spacerach. Przebywanie z nim to prawdziwa przyjemność.

Piesek jest w wieku około 5 lat, jest dość duży, zadbany. Cedruś waży około 25 kg. Psiak ma ładne, zadbane ząbki, widać, że ktoś się o niego troszczył. Sierść Cedrusia jest czysta, lśniąca. Niestety nikt go nie szuka :(. Cedruś w schronisku jest bardzo smutny. Mamy nadzieję, że szybko znajdzie dom i ten ogromny smutek na jego pyszczku zastąpiony zostanie iskierkami szczęścia.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Cedrusia. To spokojny, cichy piesek do adopcji.

Psiak nie ma końca lewego ucha.Trafił do nas z takim obciętym uszkiem.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl