adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),duży,dwubarwne pręgowane, adopcja zwierząt
Dodano: 10/07/2018, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: duży
Umaszczenie: dwubarwne pręgowane
Piękna pręgowana suczka do adopcji

Przedstawiamy Aronię, młodą, piękną, pręgowaną suczkę, która niedawno trafiła do naszego schroniska i wkrótce będzie gotowa do adopcji.

Aronia to przepiękna, brązowa, pręgowana suczka, która trochę przypomina psy w typie molosów. Jest duża, dorodna, ale niestety dość mocno przerażona otaczającym ją światem. Z całą pewnością nie miała łatwego życia. Nie była socjalizowana, raczej przeganiana z kąta w kąt i nauczyła się unikać ludzi. Aronia wymaga czasu, ale z całą pewnością będzie wspaniałą i kochaną suczką.

Aronia w schronisku już teraz przeszła sporą przemianę; nie jest już tak zalękniona jak na początku. Można ją pogłaskać, szczególnie przez bezpieczną dla niej sferę - kratę schroniska, można wykonywać przy niej podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, Aronia nikomu nie zrobi krzywdy. Aronia ostatnio nawet zaczęła pilnować. Obserwuje, gdy trzeba zaszczeka, ale jeszcze nie jest do końca otwarta na ludzi. Aronia potrzebuje czasu. i domu.

Aronia zaprzyjaźniła się z innymi psami i w swoim boksie czuje się bezpiecznie. Zaczęła też szczekać z innymi pieskami, do psów jest towarzyska. otwarta. Na razie na widok obcych jeszcze ucieka i chowa się do budy, ale wierzymy, że i to wkrótce się zmieni. Od opiekunów zjada z ręki smakołyki. Aronia przekona się do ludzi, będzie wiernym i oddanym towarzyszem rodziny i stróżem domu, potrzebuje tylko trochę czasu na adaptację.

Suczka ma około 3 lat. Suczka jest duża, waży około 30 kg, na razie niezbyt dobrze chodzi na smyczy, będziemy nad tym pracować.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla tej pięknej pręgowanej suczki do adopcji.

Dla Aronii szukamy cierpliwego opiekuna, który pozwoli otworzyć się tej pięknej psiej dziewczynce i da jej poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo jej brakuje.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl