adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),duży,dwubarwne podpalane, adopcja zwierząt
Dodano: 10/07/2018, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: duży
Umaszczenie: dwubarwne podpalane
Kochany przyjazny psiak do adopcji
Przedstawiamy wspaniałego i bardzo kochanego psiaka o imieniu Miluś, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Miluś to psiak przemiły, oddany człowiekowi, bardzo towarzyski. Uwielbia się przytulać, być głaskanym i kochanym. Jest niesamowicie uroczy.
Uśmiecha się, wesoło merda ogonkiem, podchodzi do człowieka z obniżoną głową i wsuwa ją między dłonie opiekuna. Na spacerze pięknie chodzi przy nodze, a zachęcony głaskaniem wystawia brzuszek do głaskania. To chodząca psia łagodność. Psiak wykonuje podstawowe komendy, jest bardzo posłuszny. W schronisku Miluś bardzo tęskni za ludźmi. Czeka przy kratach, jego nosek oparty o drzwi boksu z utęsknieniem wypatruje domu. Miluś jest odrobinkę zazdrosny o inne psy, ale to niedosyt miłości ze strony człowieka, nie agresja.
Psiak będzie genialnym i idealnym towarzyszem dla rodziny. Nikogo nie skrzywdzi, jest bardzo miły. Psiak jest młody; ma około 4 lata, jest średnio-większy, waży około 25-28 kg.
Bardzo prosimy o dobry dom dla tego cudownego, kochanego, przyjaznego psiaka, który każdego dnia czeka na adopcję.. Miluś na pewno szybko udowodni, że zasługiwał na swoją szansę. Psiak dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, ale preferujemy u niego większe samce lub suczki.
Bardzo prosimy o szansę i dom. To kochany przyjazny psiak do adopcji.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl