adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: Terrier,mały,jednolite płowe, adopcja zwierząt
Dodano: 09/07/2018, woj. małopolskie
Rasa: Terrier
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite płowe
Energiczny pies w typie teriera do adopcji

Przedstawiamy Miśka - pięknego, średniej wielkości, energicznego, wesołego psiaka, który od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Misiek jest prawdopodobnie mieszańcem teriera, odziedziczył po tej rasie same dobre cechy.

Misiek to psiak młody; ma około 5 lat, jest pieskiem energicznym, ale bardzo posusznym. Ładnie chodzi na smyczy, pilnuje opiekuna, jest pieskiem zrównoważonym choć nadal ma w sobie sporo chęci do zabawy.

Misiek bardzo lubi, wręcz uwielbia kontakt z ludźmi, z całą pewnością będzie rewelacyjnym towarzyszem spacerów. Misiek uwielbia się przytulać, czochrać, turlać po trawie, jest bardzo uroczy. Jego pyszczek jest uśmiechnięty, pogodny.

Misiek to psiak średniej wielkości; jego właściwa masa ciała to około 20 kg. Psiak ma dłuższą sierść. Przy odpowiedniej pielęgnacji będzie się ona przepięknie prezentować. Na razie jest jeszcze troszkę sucha, ale z dnia na dzień Misiek wygląda coraz piękniej.

Misiek jest pieskiem o mocnym charakterze- szukamy dla niego domu bez innych psów, może je dominować. Do wszystkich ludzi jest przyjazny. Prosimy o dobry dom dla Miśka - energicznego pieska w typie teriera do adopcji.

Po latach nie najlepszego traktowania zasługuje na prawdziwy dom, a na pewno szybko udowodni nowym opiekunom, że zasługiwał na daną mu szansę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl