adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,jednolite czarne, adopcja zwierząt
Dodano: 14/06/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: jednolite czarne
Labrador w wersji mini do adopcji
Przedstawiamy Mię - wspaniałą, cudowną psinkę, która od tygodnia przebywa w naszym schronisku.

Nie wiemy do końca jaka jest historia tej kochanej suczki, ale wiemy, że to jedna z najwierniejszych psich istot, jakie mamy w schronisku.

Mia znaleziona została w górach. Pod koniec maja przyłączyła się do grupy turystów wędrujących po górach w okolicy Nowego Targu i Rabki. Przez kilka dni nie odstępowała ich na krok. Szła z nimi wszędzie tam, gdzie wędrowali, spała koło namiotów, była nieodłączną towarzyszką na szlaku. Mia dotarła do Rabki, nie mogła iść dalej. W Rabce czekała na właściciela, ale niestety nikt się nie zgłosił i Mia trafiła do nas.

Jaka jest Mia? Grzeczna, kochana, wspaniała. To 100% charakteru labradora ukryte w ciele mieszańca. Mia to najlepsza i najwierniejsza psia przyjaciółka człowieka. Nie opuści swego pana, a w nowym domu na pewno będzie blisko ludzi. Będzie towarzyszyć im na spacerach, leżeć u stóp gdy rodzina odpoczywa w salonie, grzać nogi w zimowe wieczory. Mia to sunia, która szybko rozkocha w sobie całą rodzinę.

Mia bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodna. Nadaje się do domu z dziećmi. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, wykonuje podstawowe polecenia.

Mia to bardzo grzeczna, nic nie niszczy, jest czyściutką suczką. Mia około 3-4 lat, jest średniej wielkości, przypomina labradora, ale jest dwukrotnie mniejsza. Suczka waży około 15 kg.

Głową sięga pod kolano kobiety, grzbietem do połowy łydki. Z wyglądu Mia to labrador w wersji mini. Z usposobienia to 100 % labrador, bardzo towarzyska, cudowna, wyjątkowa.

Bardzo prosimy o najlepszy dom dla Mii.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl