adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,jednolite czarne, adopcja zwierząt
Dodano: 13/06/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite czarne
Niewielki czarny piesek do adopcji
Przedstawiamy niewielkiego, prawie czarnego pieska, który kilka dni temu trafił do naszego schroniska i wkrótce będzie gotowy do adopcji.

Slalom to niewielki, spokojny, grzeczny psiak o łagodnym usposobieniu. Jest śliczny i uroczy, ma cudne, stojące uszka, lekko szorstką, ale przyjemną w dotyku sierść, malutkie łapki i wesoło zagięty do góry ogonek, którym pokazuje wszystkie swoje emocje.

Slalom jest pogodny, towarzyski, wesoły. Dogaduje się z innymi psami, nie dokucza nikomu, jest łagodny. Slalom potrafi chodzić na smyczy, jest posłusznym, dobrym pieskiem niewielkich rozmiarów.

Piesek jest w wieku około 5-7 lat, miał niegroźny uraz oka, ale już teraz wszystko jest dobrze i niedługo po rance na oku nie będzie śladu.

Slalom bez problemu może zamieszkać w domu, a także w mieszkaniu. To typowo domowy maluszek. Slalom waży około 8 kg, większy nie będzie. Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tego uroczego maluszka i prawie czarnym umaszczeniu (Slalom ma kolor sierści zbliżony do czekoladowego).

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Slalom posiadał mikroczip, ale nie jest on zarejestrowany w żadnej bazie.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl