adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,jednolite czarne, adopcja zwierząt
Dodano: 12/06/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: jednolite czarne
Wesoły czarny psiak do adopcji
Przedstawiamy Sebusia - prze-fajnego, wesołego, pogodnego pieska średniej wielkości (około 15 kg), który od niedawna przebywa w naszym schronisku. 

Seba - Sebuś to spokojny, pogodny pies o łagodnym usposobieniu. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, jest otwarty i radosny, Chętnie przytula się do opiekunów, a jeszcze chętniej chodzi z nimi na spacery. To uroczy, wesoły psiak dla którego przebywanie pomiędzy ludźmi to czysta przyjemność.

Sebuś ładnie chodzi na smyczy, nie cięgnie, nie szarpie. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem wspólnych wędrówek. Psiak dogaduje się z innymi psami choć nie da się zdominować. Do wszystkich ludzi jest przyjazny. Psiak jest w wieku około 1 roku. Prosimy o szansę i dobry, prawdziwy dom dla tego ślicznego, czarnego psiaka o lśniącej sierści, zawadiacko załamanych uszkach i bystrych oczkach.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl