adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,jednolite czarne, adopcja zwierząt
Dodano: 12/06/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: jednolite czarne
Piękna czarna suczka w typie labradora do adopcji
Lusia to przemiła, delikatna, kochana suczka w wieku około 10 miesięcy. Trafiła do nas zadbana choć odrobinę przestraszona, ale już na drugi dzień wesoło i radośnie merdała ogonkiem i z uśmiechniętym pyszczkiem wtulała się w opiekunów. Lusia jest przemiła, bardzo łagodna i kochana. Jest delikatną, pogodną, młodziuteńką suczką, która ponad wszystko ceni sobie kontakt z ludźmi, wspólne spacery, przytulanie, zabawę i głaskanie. Przychodzi, wtula głowę w opiekunów, wykonuje polecenia, widać, że chce się uczyć. Zabawa i tresura sprawiają jej ogromną przyjemność.

Lusia jest suczką przepiękną. przypomina psy w typie labradora, ale jest od nich mniejsza. Lusia waży około 20 kg, sięga grzbietem do kolana kobiety, większa już raczej nie będzie. Może jeszcze troszkę przytyć i nabrać masy ciała, ale Lusia jest sunią o drobnej budowie, nie będzie masywna. Lusia to jeszcze szczenię; jej pyszczek jest gruby, mięciutki, super przyjemnie jest się do niego przytulać.

Lusia lubi i bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodna. Może zamieszkać w domu z dziećmi, także tymi małymi. Lusia ładnie chodzi na smyczy.

Prosimy o dobry i kochający dom dla tej pięknej i uroczej suczki w typie labradora. Osobom szukającym psa na podwórko i do kojca dziękujemy. Lusia nie nadaje się na stróża.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl