adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,jednolite płowe, adopcja zwierząt
Dodano: 12/06/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite płowe
Maleńka suczka, mix pekińczyka do adopcji
Kimi to bardzo malutka (waży 4 kg), spokojna, grzeczna, nieco nieśmiała suczka w wieku około 1 roku. Suczka trafiła do nas kilka tygodni temu, początkowo była bardzo nieśmiała, teraz lepiej reaguje na nowo-poznane osoby. Na początku trochę się wycofuje, gdy poczuje się bezpiecznie staje się dużo bardziej ufna i skora do przytulania. 

Kimi początkowo troszkę się boi, ale uspakaja się na rękach, lubi noszenie i przytulanie. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale będzie cudowną suczką. Na razie Kimi uczy się chodzić na smyczy, robi małe postępy. Będzie potrzebowała kilku spokojnych spacerów by opanować tę sztukę, ale to tak młodziutka suczka, że z pewnością szybko przyzwyczai się do obróżki lub szelek i na pewno szybko zaufa ludziom. Kimi jest kochana.. Taka drobinka powinna być pupilką swoich właścicieli, a nie czekać na dom siedząc za schroniskowym murem.

Kimi jest śliczna i bardzo urocza. Ta maleńka suczka troszkę przypomina pekińczyki. Kimi na pewno ma w sobie krew pekińczyków. Ma kremową, krótką, mięciutką okrywę włosową, jest łagodna choć troszkę płochliwa. Kimi bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie ma w niej agresji.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl