adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: Pekińczyk,mały,jednolite płowe, adopcja zwierząt
Dodano: 12/06/2018, woj. mazowieckie
Rasa: Pekińczyk
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite płowe
Niewielka suczka w typie pekińczyka do adopcji
Mimi to przemiła, bardzo malutka (około 5-6 kg), kochana suczka o łagodnym usposobieniu. Sunia ma nieco ponad 1 rok, jest bardzo urocza.

Sunia trafiła do nas z całą swoją psią rodziną. Jest troskliwa w stosunku do innych psiaków, a także ludzi. 

Mimi jest malutka, waży około 5-6 kg. Jest kudłata, ale lekka jak puchowa podusia. Jej sierść jest mięciutka i niezwykle miło jest się do niej przytulać.

Mimi mocno przypomina psy w typie pekińczyka. Z całą pewnością płynie w niej krew pekińczyka. Sunia potrafi chodzić na smyczy, jest świetna. Będzie z całą pewnością wspaniałą i idealną suczką dla całej rodziny i wniesie w nią wiele radości. Mimi ma piękne kremowe umaszczenie. Suczka jest czyściutka. Nie będzie sprawiać kłopotów, nie jest szczególnie szczekliwa. 

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl