adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),,, adopcja zwierząt
Dodano: 12/06/2018, woj. łódzkie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Podopieczny schroniska Psie Pole w Racławicach koło Miechowa: GOLDI
OPIS:
- wiek ok. 5-6 lat
- wielkość - do kolana, waga ok. 25 kg
- usposobienie: pies niesamowicie spragniony kontaktu z człowiekiem, bez śladów jakiejkolwiek agresji. Ładnie chodzi na smyczy, chociaż zdarza mu się pociągnąć. Pies silny, lubiący spacery. Miał kontakt z dziećmi - relacja bardzo pozytywna. Obecnie sierść ogolona, kiedy odrośnie Goldi będzie psem z dłuższym włosem. Bardzo lubi być głaskany, często podaje łapkę dając znać, że pragnie być miziany :)
- stosunek do innych zwierząt: pozytywny do psów, do kotów niesprawdzony.
- preferowany dom: Goldi może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem, jak i w bloku. Może zamieszkać na zewnątrz pod warunkiem, że będzie miał porządną budę, stały dostęp do wybiegu, spacery i kontakt z człowiekiem.

Wszyscy nasi podopieczni posiadają aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym, są zaczipowani, odrobaczeni oraz poddani zabiegowi kastracji ( poza zwierzętami młodymi, które wydawane do adopcji na warunku kastracji oraz poza zwierzętami, które ze względów zdrowotnych lub innych nie mogą być poddane zabiegowi).
Zwierzaki przebywają w schronisku w Racławicach niedaleko Miechowa ( woj. małopolskie), najbliższe duże miast Kraków ( oddalone o 40 km).
Oferujemy pomoc w transporcie zwierzaków do innych, nawet dalekich miast ( zwłaszcza zwierząt mających małe szanse na adopcję).

BARDZO PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z WARUNKAMI ADOPCJI:
- nie wydajemy szczeniąt na zewnątrz
- nie wydajemy psów na łańcuch
- prosimy pamiętać, że zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt każdy pies musi mieć zapewniony stały dostęp do wody, schronienie przed warunkami atmosferycznymi, nie może być trzymany więcej niż 12 h na uwięzi i musi posiadać aktualne szczepienie p. wściekliźnie
- mamy pod opieką różne psy, nie szukamy " złotych klamek", nie zaglądamy ludziom do portfela. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pies musi, może i chce " spać w łóżku". Chodzi o to, aby dla danej rodziny czy osoby wybrać odpowiedniego psa. Niektóre zwierzaki wolą mieszkać poza domem, inne mają silne tendencje do stróżowania czy złe doświadczenia i nie nadają się na kanapowe a np. na stróża i świetnie się w takiej roli odnajdą. Inne psy są typowo domowe i będą cierpieć w kojcu, wypuszczane tylko na noc.
Zatrzegamy sobie możliwość wyboru najbardziej optymalnych warunków dla danego zwierzęcia - chęć adopcji nie jest jednoznaczna z "otrzymaniem" psa.
Zapraszamy do schroniska - dla kogoś to godzinka, a dla naszych podopiecznych szansa na spacer, bieganie z wiatrem w uszach i wolność.

Kontakt ws. adopcji:
Iwona 793993779 (godz. 8-20)
Nie odpisujemy na wiadomości.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
« wróć do listy
© 2012 svarte.pl