adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,jednolite czekoladowe, adopcja zwierząt
Dodano: 11/06/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: jednolite czekoladowe
Malutki brązowy piesek do adopcji
Przedstawiamy Eggusia - niewielkiego (7-8 kg), spokojnego, starszego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa w naszym schronisku. Egguś to chodzące psie nieszczęście; widać, że wiele w życiu wycierpiał, że nie był przez nikogo kochany.. Był raczej pieskiem trzymanym na podwórku, a gdy znudził się "właścicielom", bo zachorował, wyrzucili go na ulicę.

Egguś trafił do nas z dużym guzem jądra. Musiał cierpieć wiele miesięcy, ale obecnie jest już wykastrowany, a rany zagoiły się. Egguś miał spore kłopoty ze zdrowiem. Obecnie otrzymuje karmę wspomagającą pracę nerek, jego stan poprawił się.

Na razie Egguś nie jest wylewny do opiekunów, ale nie ma co się dziwić. Psiak, który tyle wycierpiał potrzebuje czasu. Egguś jest pieskiem cichym i grzecznym. Nic nie niszczy, jest spokojny. Uwielbia swoje legowisko, grzecznie na nim śpi i spędza sporo czasu wtulony w swoją szarą psią poduszkę. Bardzo prosimy o szansę i dom dla tego maluszka. Być może będzie żył jeszcze rok, dwa, być może pięć. Obecnie ma około 11-13 lat. Mamy nadzieję, że choć ostatnie lata życia spędzi w kochającym go domu..

Egguś jest malutki, ma brązową sierść, jest czysty, nie sprawia kłopotów.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl