adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,dwubarwne podpalane, adopcja zwierząt
Dodano: 11/06/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: dwubarwne podpalane
Niewielki spokojny pies do adopcji

Przedstawiamy Enzusia - 3-4-letniego, spokojnego, grzecznego psiaka, który ponad rok temu, wraz z dwudziestką innych piesków, trafił do nas z jednej z podkrakowskich miejscowości. Wszystkie pozostałe maluchy mają już domy, Enzuś pozostał u nas w schronisku.

 Enzuś to psiak niewielki; waży poniżej 10 kg, sięga głową pod kolano kobiety. Psiak miał dom, ale w domu, w którym się wychował zwierzaków było za dużo i Enzuś miał tego pecha, że trafił za kraty.

Jako jeden z nielicznych z tej grupy nie był jamnikowaty, nie jest w typie żadnej rasy i nie spodobał się nikomu, nikt nie dał mu szansy an dom. Od blisko dwóch lat czeka u nas na kogoś, kto ofiaruje mu odrobinkę normalności i pokocha tego malucha. Enzuś niczym na pozór się nie wyróżnia, ale to dobry, grzeczny, raczej spokojny piesek.

Psiak na pewno szybko odnajdzie się w domu. Miał dom, miał swojego pana. Jak wszystkie pozostałe psiaki z jego rodzinki na pewno szybko nabierze zaufania do nowego właściciela i będzie mu bezwzględnie oddany.

Enzuś na razie niezbyt dobrze chodzi na smyczy, ale to raczej strach przed tym, co nowe, a nie dzikość. Enzi uspakaja się przy głaskaniu. W nowym domu na pewno bardzo będzie szczęśliwy będąc blisko opiekuna i ciesząc się z każdego kontaktu ze swoim człowiekiem.

Enzuś bez problemu dogada się z innym pieskiem. W schronisku nie sprawia problemów. Prosimy o dom dla Enzusia. Dla niego kolejny rok za kratami to bardzo długo. Wystarczy mu już krat, teraz czas na prawdziwe życie i radość przy swojej rodzince.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl