adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,, adopcja zwierząt
Dodano: 15/05/2018, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Baks jest przeuroczym, ok. 10 letnim psiakiem. Niemal całe swoje życie spędził na łańcuchu, nie zaznawszy zbyt wiele ze strony człowieka. Od jakiegoś czasu Baks jest już bezpieczny. Przebywa w hoteliku dla psów pod Warszawą, gdzie z utęsknieniem wypatruje swojego Człowieka.
To wspaniały pies zakochany w ludziach, wesoły i oddany. Bardzo potrzebuje czułości i uwagi, ale sam też całym sobą odwzajemnia okazane mu uczucia. Uwielbia być przytulany i głaskany, za pieszczoty zrobi wszystko :)
Baks, jak na terierowatego przystało, jest bardzo inteligentny, energiczny i zwinny, doskonale odnajdzie się w domu z ogrodem. Niestety Baks to również mały zazdrośnik, który nie zamierza dzielić się ukochanymi ludźmi z innymi czworonogami, zwłaszcza z psami. Dlatego szukamy dla niego domu bez innych zwierząt, gdzie poczuje się naprawdę kochany i jedyny :)
Baks jest zdrowy, regularnie odrobaczany i szczepiony. Został również wykastrowany. Jest w pełni gotowy by znaleźć wreszcie upragniony dom!
Kontakt w sprawie adopcji Baksa:
502-840-252 lub piesnazakrecie@o2.pl
UWAGA!
Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Pamiętajmy zwierzę nie jest rzeczą!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed i po adopcyjnąkontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 502-840-252
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl