adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,trójbarwne, adopcja zwierząt
Dodano: 14/05/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: trójbarwne
Przedstawiamy prześliczną, malutką suczkę - Sopelkę, która od kilku tygodni przebywa w naszym schronisku. Sopelka to sunia niewielka; waży około 10 kg, ma około 1,5 roku. Sopelka na razie jest sunią, która boi się ludzi, unika bezpośredniego kontaktu z opiekunami, ale nie jest w żadnej mierze agresywna. Potrzebuje czasu na adaptację, mile widziany dom z drugim pieskiem, który będzie otwarty i radosny i pokaże Soplece, ze nie każdy człowiek jest zły i straszny. Sopelka potrzebuje domu bardziej niż inne psiaki. Bez domu będzie miesiącami skrywać swe małe ciałko w budzie i unikać bezpośredniej konfrontacji z ludźmi, a taka delikatna istotka jak ona potrzebuje spokojnego, kochającego domu, który powoli pomoże jej uporać się ze strachem.
Sopelka jest miła do innych psów, cicha, niekonfliktowa. Będziemy ją uczyć chodzić na smyczy. Sunia ma mięciutką, półdługą, zadbaną okrywę włosową. Jest śliczna.. Prosimy o dobry i kochający dom dla tej ślicznej psinki.
Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl