adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,jednolite czarne, adopcja zwierząt
Dodano: 13/05/2018, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: jednolite czarne
To psia historia, która potrzebuje dobrego zakończenia...
Tytus to przepiękny, przyjacielski psiak. Niestety na dom już czeka kilka lat - nie wiemy czemu :( Przez ten czas trochę się w jego życiu zmieniło. Zamieszkał w hoteliku, gdzie pod okiem behawiorystki polubił inne psy. Jest cudowny, grzeczny i radosny. To taki wielki pieszczoch, uwielbia człowieka i jest w niego bardzo wpatrzony. Dzięki opiece Kamili, która od samego początku się nim zajmuje może poczuć miłość, jednak powinien mieć swój własny dom i swojego człowieka, który będzie z nim spędzał czas każdego dnia. Kamila odwiedza go w hoteliku, przywozi mu smaczki i zabiera na spacery, ale czy znajdzie się ktoś kto go przygarnie?
Ma ok. 6 lat. Przybłąkał się z krowim łańcuchem przy szyi, bardzo wynędzniały i zabiedzony. Można przypuszczać, że został porzucony na pastwę losu w podwarszawskim lesie. Był chory i wynędzniały, ale to już przeszłość. Teraz jest w pełnej formie i szuka człowieka oraz domu.
Dobrze by było, gdyby trafił do osoby aktywnej – to wspaniały kompan wędrówek i biegów. Tytus poszukuje pewnego siebie i obytego z psami człowieka, który będzie poświęcał mu czas oraz zapewni odpowiednie prowadzenie. Tytus dobrze skupia się na człowieka i jest chętny do nauki.
Przytulisko Znajdki k/Radzymina
tel. 668 152 186 lub 664 821 160
mail: znajdki2012@gmail.com
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 668 152 186
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl