adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: Labrador,średni,jednolite czarne, adopcja zwierząt
Dodano: 13/03/2018, woj. mazowieckie
Rasa: Labrador
Rozmiar: średni
Umaszczenie: jednolite czarne
Poszukujemy domu dla Straussa, psiaka przypominającego wyglądem mini labradora.

Strauss trafił do nas w lutym br. po wypadku komunikacyjnym. Jego stan był stabilny, jednak pies był obolały i miał problemy z poruszaniem się. Obecnie jest wyleczony i jedynym śladem po wypadku jest zaćmione oczko, na które psiak nigdy nie będzie już widział. W niczym mu to jednak nie przeszkadza.

Nie wiemy jakie życie miał Strauss jednak na początku był nieufny i bojaźliwy. Nie dawał do siebie podejść, odsuwał się od ludzi. Na pewno część zachowań wynikała z dolegliwości fizycznych.

Obecnie Strauus jest bardzo fajnym, wesołym psiakiem. Do opiekunów jest bardzo przyjazny. Gdy już zaufał stał się wspaniałym pieskiem.

Jak każdy labek kocha jeść. Gdy wyczuje przysmaki pójdzie za człowiekiem na koniec świata :)

Strauss potrafi chodzić na smyczy, jest bardzo grzeczny. Zachowuje czystość, bardzo lubi spacery. Dogaduje się z innymi psami, chyba że pojawi się element sporny np. jedzenie, wtedy trzeba zachować ostrożność. Nie jest nachalny ani nadpobudliwy. Może zamieszkać w mieszkaniu lub w domu z ogrodem.

Strauss to taki kompaktowy labrador - idealny dla kogoś marzącego o tej rasie, jednak nie mającego warunków na dużego psa.

Strauss waży około 20 kg, jest w wieku 7-8 lat.

Strauss miał w ostatnim czasie dużo złych przeżyć - wypadek, nieprzyjemne dla niego leczenie, okres aklimatyzacji za kratą.

Mamy nadzieję, że los się odwróci i Strauss znajdzie wspaniały dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl