adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,dwubarwne podpalane, adopcja zwierząt
Dodano: 12/03/2018, woj. małopolskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Umaszczenie: dwubarwne podpalane
Poszukujemy domu dla Koppiko - malutkiego, uroczego, przemiłego psiaka, który niedawno trafił do naszego schroniska. Koppiko jest niewielki, waży około 8-9 kg, jest młodziutki. Psiak nie ma jeszcze 1 roku (około 9-10 miesięcy), jest cudownym maluszkiem o złotym sercu i niesamowitym, przyjaznym usposobieniu.
Koppiko trafił do nas ze swoją psią mamusią. Oboje są przemiłe i kochane. Koppiko jest nieco nieśmiały, ale nie ma w nim cienia agresji. Można go przytulać, głaskać, kochać. to super fajny psiak, który bardzo potrzebuje dobrego, kochającego, spokojnego domu, który ofiaruje mu opiekę i miłość. Koppiko potrafi spacerować na smyczy, pomimo trudnego psiego dzieciństwa jest wspaniałym, kochanym psim dzieciaczkiem. Prosimy o szansę dla Koppiko; ten śliczny piesek o cudownym spojrzeniu zasłużył na wszystko, co najlepsze.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl