adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,, adopcja zwierząt
Dodano: 11/01/2018, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Dlaczego Bajka? Dlatego, że jest jak z bajki - piękna, mądra, słodziutka i kochaniutka - nic tylko brać i mocno kochać! Cudnie umaszczona - delikatny rudy kolorek z cudnymi częściowo białymi skarpeteczkami. Duże uszy, które czasem potrafią podnieść się nieco do góry i pojedyncze dłuższe włoski na główce dodają Bajeczce osobistego uroku. Okrągłe, duże jak guziki oczęta i malutki nosek w sam raz do całowania.

Bajeczka ma około 2 miesiące. Jest malutka i drobniutka (waży zaledwie 1,8kg). Zapowiada się na małą suńkę (jej mama waży 5kg).
Bajka kocha ludzi - towarzystwo człowieka to jej żywioł - ręce do głaskania, buzia do całowania i pełna miseczka to wszystko czego Bajka potrzebuje do szczęścia. Mała szybko się uczy- w kilka dni pojęła do czego służą podkłady. Jak to psie dziecko uwielbia wszelkie zabawki.
Bajka jest 2 razy odrobaczona, 1 raz zaszczepiona p. chorobom wirusowym oraz zachipowana. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy i z utęsknieniem czeka na swój wymarzony domek.

Chcemy znaleźć Bajce dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 503783622
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl