adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,, adopcja zwierząt
Dodano: 11/01/2018, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Zara - piękna kruszynka o wspaniałym charakterze. Ma obecnie około 2 miesiąca i waży zaledwie 2kg. Można przypuszczać, że w dorosłości będzie raczej małym psiakiem (jej mama waży 5kg).

Zara jest wyjątkowo umaszczona- czerń przeplatana delikatnym brązem i beżem z pięknym białym kołnierzem nadają ślicznotce nieziemskiej urody. Mięciutka i puchata sierść nie pozwala oderwać ręki od głaskania a duże czarne oczy wpatrzone w człowieka jak w obrazek potrafią zahipnotyzować nawet największego twardziela. Oklapłe uszy czasem słodko się podnoszą gdy coś ciekawego pojawi się na horyzoncie.

Zara oprócz swojej cudnej urody ma wspaniały charakter - jest bardzo mądra i odważna, jako pierwsza z rodzeństwa zaczęła z ciekawością zwiedzać świat. Szybko pojęła do czego służą podkłady i miska pełna jedzenia :).
Mała uwielbia towarzystwo człowieka oraz innych psiaków.

Zara jest 2 razy odrobaczona, 1 raz zaszczepiona p. chorobom wirusowym oraz zachipowana.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy i z utęsknieniem czeka na swój wymarzony domek.

Chcemy znaleźć dla Zary dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 503783622
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl