adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: Owczarek niemiecki,duży,wilczaste, adopcja zwierząt
Dodano: 13/12/2017, woj. mazowieckie
Rasa: Owczarek niemiecki
Rozmiar: duży
Umaszczenie: wilczaste
Jakim trzeba być człowiekiem, aby Wierność i Miłość wyrzucić w krzaki? Skazać go na śmierć - z głodu, choroby i złamanego serca…?

Michaś był kiedyś małą, słodką kulką. Urodził się jako pies w typie owczarka, symbol psiej wierności i miłości. Miał kiedyś kochający dom i swoich ludzi. Miał kogoś, komu oddał całe swoje serduszko… a potem urósł i człowiek wyrzekł się psiej miłości… Michaś przez wiele dni umierał samotnie w krzakach. Stał się niewidzialny dla świata: dla swojej rodziny, dla urzędników, dla schroniska, nawet dla fundacji. Nie rozumiał dlaczego nagle nikt go nie kocha: przecież on tak się starał...  Jednak wciąż czekał aż ktoś się nad nim pochyli. Samotnie… w krzakach… patrząc swoimi mądrymi, pięknymi oczami…. Bo to niemożliwe, by świat był taki zły…

W końcu Michaś trafił na niewielkie grono osób, którzy jeszcze walczą o miłość i doceniają psią wierność…  Ludzi, którzy mocno zapragnęli by uratować to psie życie. Pomoc przyszła w ostatniej chwili – do lecznicy pies trafił totalnie wychłodzony, wygłodzony i wyczerpany. Michaś miał ogromną wolę walki. Tak mocno chciał pokazać, że miłość pokona wszystko…

Michaś walkę o życie wygrał. Teraz gra toczy się o jego szczęście… Czy ktoś go zauważy? Czy ktoś go pokocha już tak na zawsze?

Michaś ma około 5lat i cieszy się dosłownie ze wszystkiego, tak jakby jutro miało nie nadejść... Biega, skacze, wariuje. Najbardziej uwielbia spędzać czas z człowiekiem. Ludzie są dla niego wszystkim, dla nich żyje i wciąż wymyśla, w jaki sposób może rozweselić opiekunów. Lubi im towarzyszyć wszędzie i we wszystkim. Wspólne spacery na łono natury, wspólny jogging lub rower, wspólne zabawy, a po tym wszystkim wspólne oglądanie telewizji… to jest coś, co najbardziej podoba się Michasiowi.
Michaś chce ciągle czuć się kochany i potrzebny… łasi się, przymila… nie dla niego życie w odosobnieniu… zostawiony sam trochę się boi – potrzebuje czasu i pracy, i cierpliwego podejścia… Jednak praca z nim jest czystą przyjemnością: zmotywowany, błyskawicznie się uczy, w mig pojmuje zasady obowiązujące w domu i popisuje się nowymi sztuczkami. Michaś tak naprawdę dopiero teraz uczy się życia z człowiekiem, dopiero teraz rozwija swoje szkoleniowe skrzydła, więc szuka takiej rodziny, która będzie chętna go uczyć i pokazywać mu świat; szuka rodziny, która będzie czerpała taką samą, jak Michaś, satysfakcję ze wspólnego szkolenia i obcowania.

Michaś wobec psów zachowuje się rewelacyjnie: nie wszczyna awantur, nie prowokuje. Z psimi kumplami oddaje się ferworze zabawy, inne psiaki ignoruje.

Michaś jest zdrowy, odrobaczony, odpchlony i wykastrowany, posiada aktualną książeczką szczepień.

Michaś nie zostanie wydany do kojca ani na łańcuch.
Do domku swoich marzeń pojedzie nawet na drugi koniec Polski.

Jeśli chcesz powierzyć swoje serce Michasiowi, zadzwoń:

504 507 392 email: magda.ad81@gmail.com
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 504 507 392
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl