adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,wilczaste, adopcja zwierząt
Dodano: 07/12/2017, woj. świętokrzyskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: wilczaste
GREY to pies, który przeszedł dużą przemianę...
Kiedyś był bardzo potrzebny, jako pies łańcuchowy do pilnowania, szczekania i bycia przy budzie. Potem, nagle już przestał być użyteczny i został wyrzucony. Po prostu.. Został sam, pozbawiono go nawet tej namiastki domu..Pies trafił do schroniska..
Początkowo stare nawyki dawały za wygraną- pies był nieufny, niedotykalski, nie znał ludzkiej dłoni od dobrej strony...takie miał życie i nie oczekiwał od niego nic dobrego.
Teraz GREY to zupełnie inny pies. Dzięki pracy i oddaniu opiekunek i wolontariuszy w schronisku Grey całkowicie zmienił swoje podejście do świata i wizję psiego życia. Jest wolny, ma pełną miskę, człowiek go szanuje, przytula i głaskanie sprawia przyjemność a spacery są cudowne!
GREY to piesek średniej wielkości, o gęstej, puchatej sierści w wilczastym kolorze. Ma ok. 6- 7 lat jest zdrowy i w dobrej kondycji. Na pewno będzie się dobrze czuł w domu z ogrodem, podwórkiem. W domu gdzie będzie mógł swobodnie przebywać na zewnątrz z możliwością korzystania np z garażu, sieni czy kuchni. Nie jest życia w mieszkaniu, w mieście i raczej do takiej zmiany nie przywyknie.
GREY będzie wspaniałym psem rodzinnym, towarzyszem zabaw ale również sprawdzi się jako pies stróżujący, przydomowy alarm.

Ten fantastyczny pies nabrał zaufania, otworzył się dla człowieka, pokazuje radość i pasję życia. Do pełni szczęścia brakuje mu prawdziwego domu. Domu , w którym do końca swoich dni będzie szczęśliwie żył ze swoim człowiekiem, który będzie w nim miał oddanego, wiernego i kochającego przyjaciela. Który za dom, ciepło, miłość i pełną miskę potrafił tak się zmienić, potrafił dać szansę, nam ludziom, na rehabilitację i poprawę jego do tej pory złego życia.

Pies jest zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany i po zabiegu kastracji. Schronisko, nieodpłatnie pomaga w transporcie psa do nowego domu.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 505580433
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl