adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: Husky,mały,wilczaste, adopcja zwierząt
Dodano: 06/12/2017, woj. śląskie
Rasa: Husky
Rozmiar: mały
Umaszczenie: wilczaste
PIX to pies o nietuzinkowej urodzie i wspaniałym charakterze. Jego oczy i wygląd wskazują na domieszkę krwi psów północy. PIX jest jednak dużo mniejszy i drobniejszy niż pies rasy husky a i charakter zgoła inny.
To pies spokojny, zrównoważony, cichy. Chętny do zabawy i aktywnego spędzania czasu ale nie wymagający wielogodzinnych biegów czy prób pracy..Bardzo otwarty na ludzi, chętnie współpracuje z człowiekiem, słucha komend, jest bardzo łagodny i przyjazny. Żywy i energiczny ale nie nadpobudliwy ruchowo. Bedzie idealnym psem do mieszkania, dla dużej rodziny ale i osoba samotna będzie z nim szczęśliwa i razem, wspólnie spędzone chwile na pewno będą chwilami radości.
PIX to młody piesek, jeszcze wiele można go nauczyć..może jakiś psi sport, może rower czy wspólne jogging? Może po prostu wspólne zabawy i spacery? Bardzo marznie w schronisku, ma piękną ale cieniutką sierść..Za kratami jest bardzo smutny i przygaszony, bardzo przeżywa pobyt w schronisku.. to nie jest typ psa który potrafi się tu odnaleźć..
PIX bardzo prosi o ciepły i kochający dom. Odwdzięczy się jak tylko pies potrafi- miłością, wiernością i oddaniem.

Pies jest zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany i po zabiegu kastracji. Schronisko nieodpłatnie pomaga w transporcie psa do nowego domu.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 505580433
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl