adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,wilczaste, adopcja zwierząt
Dodano: 06/12/2017, woj. świętokrzyskie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: wilczaste
Mix husky, owczarka..energetyczny, promienny, ciekawski; super kumpel

Psiak jest cudowny, wygląda jak mix owczarka czy husky. Jest bardzo energetyczny, pozytywny, ciekawski i inteligentny. Uwielbia spacery, ruch, zabawę; wszystko go ciekawi i interesuje. Świetnie sobie radzi w terenie, wszystko słyszy i czuje; człowiek jest dla niego wszystkim, człowiek to jego oczy..
STIVI nie widzi..nie widzą jego oczy, ale on sam dzięki pozostałym zmysłom doskonale sobie radzi. Na spacerach idzie tak pewnie że, gdyby nie bielmo na oczach, nikt nie zorientowałby się, że pies jest niewidomy.
STIVI to bardzo towarzyski, przyjazny i oddany pies. Lubi nie tylko towarzystwo ludzi ale również innych psów. Wielokrotnie spacerował w towarzystwie innego psa i doskonale mu szło. Jest tolerancyjny, bezkonfliktowy i łagodny. Pozbawiony agresji czy negatywnych zachowań. To wspaniały psi przyjaciel..
STIVI jest średniej wielkości, z wyglądu i gabarytów w typie owczarka. Nie jest już najmłodszym psem ale to nie zramolały staruszek tylko aktywny, pełen pozytywnych wibracji psiak.

Dajmy mu szanse na dom, na miłość, na godne przeżycie swoich lat. To, że jest niewidomy nie zmienia faktu, ze jest oddanym, czujnym, wiernym psem, który czeka na swojego człowieka. Ktoś go zawiódł, ktoś porzucił, zostawił, teraz jest czas żeby ktoś ten los zmienił. Na lepszy, na najlepszy..

Pies jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany.
Schronisko, nieodpłatnie pomaga w transporcie psa do nowego domu.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 505580433
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl