adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: Owczarek niemiecki,średni,dwubarwne podpalane, adopcja zwierząt
Dodano: 06/12/2017, woj. dolnośląskie
Rasa: Owczarek niemiecki
Rozmiar: średni
Umaszczenie: dwubarwne podpalane
Kiedy trafił do schroniska nie mógł utrzymać się na nogach.. przeraźliwie chudy, wyłysiały, skrajnie wycieńczony. Był długo leczony, dożywiany i rehabilitowany.
Dziś LIMAL to dostojny owczarek..jak na to, co przeszedł i w jakim był stanie, prezentuje się wspaniale. Nabrał masy, ciała, futro pięknie odrosło, a pyszczek wygląda jak u owczarka nie kościotrupa. Niestety stawy i tylne nogi już nie odzyskają dawnej siły- to skutek wieloletnich zaniedbań ale i przypadłość rasy.
LIMAL to nie psia przytulanka; wiele w życiu przeszedł i ma swoje powody, żeby być twardym i z charakterem. Nie jest psem złym czy agresywnym ale ma swoje "strachy" których nie wolno budzić. Bardzo nie lubił smyczy, bał się założenia obroży; dłoń blisko niego od razu kojarzyła mu się z bólem. Na początku na pogłaskanie reagował piskiem. Pamiętał o czasie, gdy był bity, poniewierany i głodzony. Ale ten zły czas już za nim.

Ogromna walka zarówno psa jak i pracowników schroniska o życie i zdrowie przyniosła rezultaty. LIMAL już nie broni się przed człowiekiem jak wcześniej, jeśli czegoś się boi umie to pokazać, próbuje uciec.. W tej chwili można go już wziąć a smycz, iść na spacer, nie boi się bycia blisko ludzi.
Pies ma ok. 7 lat, to duży dostojny owczarek. Szukamy dla niego odpowiedzialnego, cierpliwego i wyrozumiałego człowieka. Domu, który pozwoli mu i da szanse zaufać i odbudować relacje z ludźmi. To dobry, mądry i spokojny pies. Najlepiej będzie się czuł w domu z ogrodem, podwórkiem gdzie będzie mógł swobodnie biegać i nie będzie absolutnie wiązany.
Pies przeszedł długą i ciężką walkę o życie. A to nowe życie ma być dobre!!

OTWÓRZ SERCE A ZYSKASZ PRZYJACIELA!

Pies jest zaszczepiony, odrobaczony; po zabiegu kastracji i chipowaniu.
Schronisko pomaga, nieodpłatnie w transporcie psa do nowego domu.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 505580433
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl