adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),mały,, adopcja zwierząt
Dodano: 05/12/2017, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: mały
Poznajcie Archiego! Szczenior trafił do nas kilka dni temu, przyjechał z okolic Mińska Maz., gdzie porzucono go w lesie. Archie zamieszkał w DT na warszawskim Ursynowie, w domowych warunkach czeka na nowy dom i uczy się zasad panujących w domu.

To wspaniały pies, jego urok osobisty idzie w parze z charakterem ;) Jest niezwykle pogodnym, wesołym psem, ciekawym świata i ludzi. Lubi się bawić. Nie jest bojaźliwy, wręcz przeciwnie- nawet obcego człowieka jest w stanie zalizać na śmierć ;)
Docelowo będzie psiakiem średniej wielkości/dużym-ok.25-35 kg. W tej chwili waży 6kg. Jest zachipowany i raz odrobaczony.

Chcemy znaleźć Archiemu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

Kontakt w sprawie adopcji: piesnazakrecie@o2.pl (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)
Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja psiaka w odpowiednim wieku.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 607288895
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl