adopcja psa, oddam psa, pies szuka domu, psy do adopcji
Region: Rasa: Rozmiar:
DODAJ OGŁOSZENIE »
adopcja psa. Dodaj ogłoszenie - oddam psa - psy do adopcji!
pies (lub psy) do adopcji- oddam psa: bliżej nieokreślona ;),średni,wilczaste, adopcja zwierząt
Dodano: 05/12/2017, woj. mazowieckie
Rasa: bliżej nieokreślona ;)
Rozmiar: średni
Umaszczenie: wilczaste
CZY TEN STARUSZEK ZNJADZIE CIEPŁY KĄT NA OSTATNIE LATA ŻYCIA? CZY KTOŚ OTWORZY PRZED NIM SERCE?
Trzęsie się z zimna, przestępuje z łapki na łapkę, pewnie bolą biedne,schorowane stawy…Z roku na rok jest coraz gorzej. Traci chęć do życia. Ta zima może być dla niego wyjątkowo trudna, a nawet okazać się wyrokiem…Dramatycznie pilnie potrzebny dom z sercem.
DIEGO starszy, średniej wielkości piesek w wieku 11-12 lat potrzebuje ciepłego kąta na zimę, kolejnej w schronisku nie przeżyje… :(
Dlaczego stracił dom? Nie był wystarczająco piękny, by pochwalić się nim na niedzielnym spacerze? Trzeba było poświęcić mu czas w ciągu dnia, dawać jeść, wychodzić nawet w deszczu na dwór? Był świątecznym prezentem, który się znudził? Tego się nigdy nie dowiemy, nie wyczytamy z jego smutnych oczu…
Miał około dwóch lat kiedy trafił do schroniska, radosny, towarzyski, kontaktowy, spragniony kontaktu z człowiekiem, z nadzieją patrzący za przechodzącymi ludźmi. Jeszcze wierzył, że za moment pojawi się JEGO człowiek i schroniskowy koszmar się skończy. Czas płynął i nic się nie zmieniało. Diego powoli tracił nadzieję, z roku na rok smutniał coraz bardziej, aż wreszcie pogodził się ze swoim losem. Już nie wypatruje, nie czeka, stracił wiarę, że jego los się zmieni. Zabrany na sesję zdjęciową ożywił się, zobaczyłam małą iskierkę radości w jego oczach, która szybko zgasła, gdy ze spuszczoną głową, bez sprzeciwu i pokornie wracał z krótkiego spaceru do swojego kojca, gdzie mieszka już od około 10 lat.
Mimo, ze spędził w schroniskowym boksie wiele lat, bez problemu powinien odnaleźć się w domu.
Jest bardzo spokojny, łagodny i posłuszny, lgnie do człowieka ,domaga się pieszczot .
Niestety z racji wieku( około 12 lat) i chorych stawów (niemal całe życie na betonie) jego szanse na adopcję są prawie zerowe.
Wierzę jednak ,że cuda się zdarzają i ktoś dostrzeże w nim psiego "anioła"i Diego być może spędzi po raz pierwszy Święta w domu, w ciepłym kąciku na swoim posłaniu.
KONTAKT w sprawie adopcji:
501334187
Proszę o rozważną i przemyślaną decyzję.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 501334187
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2012 svarte.pl